Pozvánka na sjezd NA CZ-SK Regionu 2017

23.05.2017 09:11

Společenství NA, Česko-Slovenský Region a pražská skupina NA Naděje Vás srděčně zvou na 6. Výroční Sjezd NA Česko-Slovenského regionu, který se bude konat v nádherném prostředí kláštěra Svatá Hora v Příbrami, cca 1 hodinu od Prahy. Organizátoři pro Vás připravili také bohatý doprovodný program, který zahrnuje páteční prezentaci pro odborníky, jógu a meditaci, oheň a grilování a spoustu přátelství, uzdravování a zábavy. Nebude chybět ani aukce, tance a zábava, až do noci. V průběhu sjezdu proběhnou i setkání Struktury Služeb NA ČS Regionu a Překladové Komise pro literaturu NA ČR a SR.

Místo a čas konání: Exerciční dům, Klášter Svatá Hora u Příbrami ve dnech 2. – 4. června 2017.

Ubytování a strava: V jednolůžkovách a dvoulůžkovách pokojích se společným sociálním zařízením. Je možné objednat stravu ve variantách snídaně, polopenze anebo plná penze, případně vegetariánskou anebo bezlepkovou dietu.

Cena: 250,- Kč ubytování za osobu a noc. Snídaně 45 Kč, oběd 90 Kč, večeře 65 Kč.Celý pobyt včetně plné penze tedy na 2 noci stojí 900 Kč. Prosíme, vezměte si s sebou hotovost v Kč, v místě není možné platit kartou ani EUR. Registrace pro účastníky 130.- Kč (5 EUR). Nezaměstnaní registrace za 0 Kč.

Příjezd a odjezd: Ubytování v pátek od 12 do 17:30. Pozdní příjezd je třeba nahlásit dopředu ubytovacímu zařízení a službě ubytovatele, případně telefonicky v den příjezdu.

Rezervace ubytování: přes www formulář na https://svata-hora.cz/user/registerExercicie, zadat data 2.-4. 6. a do poznámky napsat požadavky na jídlo. Pro účastníky, kteří pojedou vlastním vozem, je potřeba sdělit SPZ, v místě platí zákaz vjezdu a je potřeba vystavit vjezdové povolení. Parkování je možné přímo u exercičního domu.

Jídlo: Jsou možnosti objednat jídla (snídaně, oběd, večeře) podle potřeby. Je možné objednat bezlepkovou a vegetariánskou stravu. Objednávku jídla je potřeba zaslat s rezervací ubytování, platba na místě při příjezdu v hotovosti. Na jídlo se chodí společně do kláštera, cca 5 minut pěšky.

Program: Prezentace pro profesionály (PI) začne v pátek ve 12:00, první meeting pro cestovatele v 15:00. Slavnostní zahájení sjezdu v 16:30. Konec akce v neděli cca ve 14:30. Program bude upřesněn na WWW a blíže k termínu konání.

Jak se dostanu na místo: Nejbližší letiště Praha. Z Prahy, autobusová zastávka Na Knížecí 1 hod autobusem, cena 80 Kč.

Kontakty: Petr +420 733 233 049 (CZ, SK) a Jirka +420 723 749 020. Kontaktní emaily jsou anonymni.narkomani@gmail.com a na.czech.ltc@gmail.com

.