Pozvánka na prezentaci NA pro veřejnost při sjezdu NA Česko-Slovenského Regionu 2017

23.05.2017 09:15

Společenství NA, Česko-Slovenský Region NA a pražská skupina NA Naděje Vás srděčně zvou na představení našeho společenství pro veřejnost. Prezentace se uskuteční v rámci programu 6. výročního  sjezdu NA Česko-Slovenského regionu, který se bude konat v nádherném prostředí poutního místa Svatá Hora v Příbrami, cca 1 hodinu od Prahy.

Místo a čas konání: Exerciční dům, poutní místo Svatá Hora u Příbrami dne 2. června 2017 od 12 do 14 hodin.

Vaše účast je zdarma. Bude připraveno drobné občerstvení, káva a čaj.

Jak se dostanu na místo: Nejbližší letiště Praha. Z Prahy, autobusová zastávka Na Knížecí 1 hod autobusem, cena 80 Kč. V Příbrami Vás na místo odveze městský autobus. Pokud pojedete autem a budete chtít vjet do areálu, prosíme Vás o RSVP předem. V místě platí zákaz vjezdu a je třeba Vám vystavit vjezdové povolení. Parkování je možné na místě zdarma.

Na co se můžete těšit: Informace o historii a současnosti NA ve světě i u nás doma, osobní příběhy závislých z ČR i zahraničí, kteří i díky programu NA našli cestu životem bez užívání drog. Také se dozvíte, jak program funguje a co pro nás dělá. Samozřejmě bude prostor i pro Vaše otázky. A to vše v přátelské a radostné atmosféře uzdravování a vděčnosti i za Vaší pomoc. Překlad CZ-EN bude zajištěn.

Kontakty: Kontaktní emaily jsou anonymni.narkomani@gmail.com a na.czech.ltc@gmail.com